sube

YURTİÇİ KARGO ADANA ŞUBE ADRES VE TELEFONLARI

Yurtiçi Kargo, Adana’daki şubeleri ile gönderi alma ve göndermede kişilere hizmet sunmaktadır. Bölgede yoğun bir kargo hareketleri bulunurken, Yurtiçi Kargo Adana merkezden Yüreğir’e kadar farklı bölgelerde Yurtiçi Kargo şubeleri açılarak, her bölgede kişilerin kolay bir şekilde hizmetlerden yararlanması sağlanmıştır.

Yurtiçi Kargo adresleri ve telefon numaraları üzerinden istediğiniz şubeye ulaşarak işlemlerinizi halledebilirsiniz. Şubelerden olduğu gibi telefon üzerinden de kişiler kolay bir şekilde Yurtiçi Kargo desteği alabilmektedir.

Yurtiçi Kargo Adana Şubeleri

Adana Cumhuriyet Bulvarı Sarıçam Adana 0322 332 88 54
  Ceyhan yolu üzeri 10.km      
  İncirlik      
Barajyolu SÜMER MH. BÜLENT ANGIN Merkez Adana 0 322 224 28 21
  BUL. FİDAN APT.ALTI      
  107/C   Barajyolu@yurticikargo.com.tr  
Barkal ŞAKIRPAŞA MH Seyhan Adana 0 322 4291860
  TURHAN CEMAL BERIKER BLV.      
  NO: 297/A   barkal@yurticikargo.com  
Ceyhan SÜLEYMAN OĞUZ CERİT Ceyhan Adana 0 322 613 37 77
  BULVARI 69 SOK.      
  NO.3   Ceyhan@yurticikargo.com.tr  
Çukurova BELEDİYE EVLERİ MAH Çukurova Adana 0 322 255 00 51
  TURGUT ÖZAL BUL.      
  KÜLTÜR AP. ALTI NO: 249/D      
Hanedan HANEDAN MAH.BAKIM YURDU C Merkez Adana 0 322 365 57 27
  NO:79   Hanedan@yurticikargo.com.tr  
Kozan Tufanpaşa Mh. Kozan Adana 0 322 515 10 81
  Saimbeyli Cd. No: 160/A      
Misis HACI ÖMER SABANCI ORG.SAN Merkez Adana 0 322 394 40 40
  BÖL.İŞ MERKEZİ ÇARŞI      
  KOMPLEKSİ MİSİS   Misis@yurticikargo.com.tr  
Mücahitler KURTULUŞ MAH. MÜCAHİTLER Merkez Adana 0 322 457 89 35
  CAD.SEREN APT. NO:84      
  SEYHAN   Mucahitler@yurticikargo.com.tr  
Reşatbey REŞATBEY MH.ORDU CAD. Merkez Adana 0 322 453 45 28
  MEHMET BEYCAN APT.      
  NO:16/A   Resatbey@yurticikargo.com.tr  
Saydam SAYDAM CD. TEPELİ İŞHANI Merkez Adana 0 322 359 58 72
  NO:155/B   Saydam@yurticikargo.com.tr  
Seyhan Merkez Adana 0 322 453 72 90
  MENTEŞOĞLU CD.ESRA AP.      
  NO:88/B   Seyhan@yurticikargo.com.tr  
Sular CEMALPAŞA MH.VALİ YOLU CD Merkez Adana 0 322 454 36 16
  MENEMENCİOĞLU AP.ALTI      
  N.17/D SEYHAN   Sular@yurticikargo.com.tr  
Şehitlik YEŞİLOBA MH. 149.SK. Merkez Adana 0 322 428 14 52
  NO:20/A   Sehitlik@yurticikargo.com.tr  
Toptancılar YENİ DOĞAN MH.BÜYÜK Merkez Adana 0 322 346 44 36
  TOPTANCILAR SİT.10.BLOK      
  102 SK.NO:32   Toptancilar@yurticikargo.com.tr  
Toros MAHFESIĞMAZ MH. KENAN Merkez Adana 0 322 233 86 08
  EVREN BUL. ÖZLER APT.ALTI      
  NO:102/A   Toros@yurticikargo.com.tr  
Ulubatlı Ulubatlı Hasan Mah. Yüreğir Adana 0 322 328 10 25
  Kozan Cad.      
  No:534/ A      
Ulucami ULUCAMİ MH.KIZILAY CD. Merkez Adana 0 322 351 45 20
  BİLİCİLER İŞHANI ZEMİN KA      
  N:217/C SEYHAN   Ulucami@yurticikargo.com.tr  
Yeşiloba MERSİN YOLU ÜZERİ ADANA Merkez Adana 0 322 429 07 90
  İŞ MERKEZİ G BLOK NO:22   Yesiloba@yurticikargo.com.tr  
Yıldızkent KARASOKU MH.ALİ MÜNİF CD. Seyhan Adana 0 322 352 32 17
  NO:4      
Yüreğir CUMHURİYET MH. 7. SK. N:8 Merkez Adana 0 322 321 59 31
  YÜREĞİR   Yuregir@yurticikargo.com.tr  

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir